Profesionalak

Luis Manero 0 Enpresa berrikuntzako saila

enpresak@innobasque.eus

Rober Gutiérrez 0 http://es.linkedin.com/in/robergutierrez

rober@baieuskarari.eus

Aida Solores 0 Arteman Komunikazioko artisaua.

aida.solores@gmail.com

Susana Conde Agrotravel Turismo Responsable, turismo arduratsua ta jasangarria lantzen duen bidai agentzia dugu. ...

roberto@turismoresponsable.es

Eva Isasi Zubieta Eva Isasi naiz, erakunde aholkularia. Psikologian lizentziatua eta coaching-en zertifikatua. Bizkait...

eva@evaisasi.es

Amaia Elu Anakabe 0 Hirudart sortu nuen, orain amaiaelu.com marka pertsonalarekin aurkituko nauzu.   Lekittar...

aelu@amaiaelu.com

Kepa Altube Eraña 0 Lanbide Heziketarako 22 familia profesionaletako euskarazko materiala sortzeko Elkartea. www.jak...

jakinbai@gmail.com

Oskar Salinas Plazaola Ekimen anitzetarko komun ekologikoak eskaintzen ditugu, 2012. urtean produktu berriak sartu ditugu, ...

Komunonak@gmail.com

Amaia eta Irune 0 Zainduz, zaintza sistema justuago, bizigarriago eta kolektiboago bat defendatzen duen aberasteko a...

info@zainduzelkartea.eus

GEOLAN Ingurumen Zerbitzuak GEOLANek enpresek ingurumen arloko legedia betetzeko eta hauen aktibitateek eragiten dituzten inguru...

komertziala@geolan.es

Euskal Editoreen Elkartea 0 Euskal Editoreen Elkartea1984an sorturiko elkartea da, euskaraz argitaratzen duten argitaletxeak b...

editoreak@editoreak.com

Gorka Julio Hurtado Talaios kooperatibako partaidea. Teketen.com blogaren sortzailea, hacktibista eta web garatzailea. H...

gorka@talaios.net

Leire Udabe Aizpurua Nekazaritza eta elikagaigintza arloan ezagutza eta esperientzia dituen pertsona aktiboa eta dinamiko...

leirudabe@gmail.com

NEREA ETXABE OTADUI Ikasketak bukatu eta 1989 garren urtean lanean hasi nintzen IKT Eusko Nekazaritza eta Arrantza Saile...

etxabenerea@gmail.com

Itziar Gorosabel Fernández I+G+b, zientzia eta arkitektura konfortaren bila

info@igkarratu.com

Idoia Iradi Barrenetxea Beti jendea ezagutzeko prest, gauza berriak ikasteko.

idoia.iradi@lotura.com

Ramon Perez Cantero Informatitako lizentziaduna, arlo teknologiko batzuetan lan egiteko aukera izan dut: SAP, web garape...

raperez@sareazblai.com

Xan Harriague Tristant Kazetaritzan eta geroago komunikazioan aritu den profesionala naiz. Gaur egun lan bila nabil. Euskar...

xanharriague@gmail.com

Iñazio Irizar Etxeberria Ekintzailetasunean eta enpresa ekonomian espezializatua. Irakaslea Mondragon Unibertsitateko Enpres...

iirizar@mondragon.edu

Alex Cabello Lopez Eskarmentu handia daukat euskara irakaskuntzan zein aholkularitzan. HABEren 4. mailako irakaslea. La...

alex@aurtenbai.com

pello Yaben Solchaga Munduan zehar enpresaren garapenerako lan egin dudan profesional bat naiz. Iruñan jaioa, Argentinan...

pello@yabenempresas.com

Igor Gaminde Garrido Informatikan 2000. urtetik. 2013ko ekainetik nire buruaren jabe eta nagusi. 2005etik kirol esataria,...

gaurdabihar@gmail.com

Asegurogintza Aseguru Artekaritza Zure aseguruen kudeaketa osoa euskaraz eskaintzen dizugu. Merkatuak eskaintzen dituen aukeraren arab...

asegurogintza@aseguroak.net

Rafa Irastorza Otegi Linkedin perfila: http://www.linkedin.com/pub/rafa-irastorza-otegi/21/b9/b62

info@uhin.eu

iF Matxikote 0 Grafista independentea, web diseinatzailea eta programatzailea, .eus banatzaile ofiziala, artista ...

info@if-matxikote.eus

Marijo Deogracias Horrillo Euskaraz aritu naiz lanleku guztietan, herri prentsan, irratigintzan, prentsa bulegoan... Multimedia...

marijodeo@gmail.com